Funda gaat in de toekomst hypotheken aanbieden

25 okt, 2022

Een doorbraak voor woningwebsite Funda: de ledenraad van NVM stemt in met de plannen voor een Funda hypotheek. Funda krijgt hiermee de mogelijkheid om hypotheken aan te bieden onder hun eigen naam.

De plannen voor een Funda hypotheek liggen er al even. Ruim 3 jaar geleden gaf de toenmalige topman al aan dat Funda ook de financiering voor haar klanten wilde gaan faciliteren. De plannen waren onder NVM makelaars niet altijd populair, omdat zij zelf vaak ook hypotheekadvies en -producten aanbieden.

Inmiddels heeft de ledenraad wel ingestemd met de plannen, maar de meningen onder makelaars blijven verdeeld. Niet alleen is men bang voor de concurrentie, ook wordt er getwijfeld aan de onafhankelijkheid van Funda als organisatie wanneer zij hypotheken gaan aanbieden. Voorzitter Lana Gerssen stelt dat het geen eenvoudig besluit was, maar dat deze ontwikkeling wel nodig is om Funda’s sterke positie als woonplatform in de veranderende toekomst vast te houden.

Bron: Het Financieele Dagblad
15 september 2022

{

Een succesvolle start

We helpen met het genereren van leads voor nieuwe klanten en uiteraard ben je zelf ook actief. Voor de verkoopgesprekken hebben wij een uitgewerkte en beproefde werkwijze waarmee je het gaat winnen van de concurrentie. Alle gestarte franchise ondernemers zijn inmiddels succesvol.”

Succesvol

Heb je nog vragen?